Bling My thing

Značka byla založena v roce 2005 a začala spolupracovat se značkou Swarovski jako její licenzovaný partner. Své výrobky začali zdobit světově známými krystaly této značky. Mezitím, co se společnost mezinárodně čím dál tím více rozrůstá, pokračuje ve výrobě jen těch nejkvalitnějších produktů. Každý obal je i nadále ručně zdoben těmi nejzdatnějšími umělci. Cílem společnosti Bling my thing je zhotovit pro zákazníka co nejkvalitnější produkt z materiálů prémiové kvality. Bling my thing se snaží darovat Vám luxusní prožitek z obalu pro Váš iPhone. 
Žádné produkty značky Bling My thing nebyly nalezeny...
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.