Pouzdro / kryt pro iPhone 7 / 8 - BMW, Carbon Book Navy

Kód: 3700740415191
Akce
Značka: BMW
899 Kč –33 %
Pouzdro / kryt pro iPhone 7 / 8 - BMW, Carbon Book Navy
899 Kč –33 % 599 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Související pojmy: zavírací kryt pro iphone 7, zavírací obal na iphone 7, zavírací pouzdro pro iphone 7, kryt na iphone 7, obal na iphone 7, zavírací kryt pro iphone 7, zavírací obal na iphone 7, zavírací pouzdro pro iphone 7, kryt na iphone 7, obal na iphone 7pouzdro na iphone 7, kryt, pouzdro, obal, iphone 7, iphone 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.