Dálkově ovládaný obojek pro výcvik psa - VINSIC, Outdoor

Kód: 8596311050350
899 Kč
Vyprodáno

Dálkově ovládaný elektrický obojek je velice efektivní pomůckou při výcviku psů. Díky němu můžete vašeho psa snadno naučit poslušnosti nebo ho dokonce odnaučit nežádoucím zlozvykům.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dálkově ovládaný elektrický obojek je velice efektivní pomůckou při výcviku psů. Díky němu můžete vašeho psa snadno naučit poslušnosti nebo ho dokonce odnaučit nežádoucím zlozvykům. Nabízí 3 základní funkce: zvukový signál, vibraci a elektrostatický impulz. 1 až 5 rychlostních stupňů lze nastavit v intenzitě, kdy všechny síly jsou ve stanoveném rozmezí a nepoškozují domácí zvířata. Přijímač je vodotěsný a dobíjecí baterie má kapacitu 300mAh. Dálkové ovládání má dosah až 100 metrů. Délka obojku je 60 a je nastavitelná podle velikosti psa. 

Vzdálená vzdálenost: 100 metrů (bez překážek a rušení)
Režim: Statický šok / vibrace / pípnutí
Nastavení intenzity: 1-5 stupňů
Délka límce: 60cm
Nabíjecí napětí přijímače objímky: DC5V
Napájecí napětí vysílače: DC5V
Kapacita baterií přijímače: 300mAh
Kapacita baterie vysílače: 300mAh
Velikost vysílače: 120x55x22mm
Velikost přijímače: 58x34x26mm

Doplňkové parametry

Kategorie: Gadgety pro iPhone 7 / 8 / SE (2020)
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.