Vánoce 2015

Ho-ho-ho, máme pro Vás vánoční akci!

  • Objednejte do 20.prosince - dodáme do Štědrého dne.
  • 14. a 15.prosince doprava zdarma u objednávek nad 499Kč, platí pro doručení Českou poštou - Balík do ruky.
  • 5% sleva na všechny produkty z naší nabídky. Stačí v průběhu objednávky použit slevový kód vanoce2015, platnost kódu je až do konce prosince 2015.
  • Zboží z prosincových internetových objednávek lze vrátit až do konce ledna 2016! Díky tomu máte dost času na výměnu nebo vrácení nevhodného dárku. Službu Vám poskytujeme nad rámec zákonné 14denní lhůty na odstoupení od smlouvy, zboží musí být nepoužité a v původním obalu.

Příjemný nákup a vše nejlepší do nového roku 2016, přeje iPouzdro.cz

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.