150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy.
Děkujeme, že jste s námi :)

Bezdrátová sluchátka pro iPhone a iPad - Devia, Wireless TWS (V6)

Kód: 6938595330032
1 699 Kč
Vyprodáno

Bezdrátová sluchátka pro iPhone a iPad Devia Wireless TWS jsou malá sluchátka s pouzdrem, které můžete nabíjet i bezdrátově, výborně sedí v uších a vydrží hrát na jedno nabití několik hodin.
Bezdrátová sluchátka Devia jsou dodávána v praktickém pouzdru, které slouží i jako nabíjecí stanice. Sluchátka stačí do pouzdra vložit a začnou se nabíjet. Nabíjecí krabička pro sluchátka má zabudovanou 320mAh baterii, která dokáže sluchátka nabít zhruba 4x. Nabíjecí pouzdro nabijete do plna za zhruba jednu hodinu, ale nabíjet můžete i bezdrátově jakoukoliv nabíječkou s podporou Qi standardu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bezdrátová sluchátka pro iPhone a iPad Devia Wireless TWS jsou malá sluchátka s pouzdrem, výborně sedí v uších a vydrží hrát na jedno nabití několik hodin.
Bezdrátová sluchátka Devia jsou dodávána v praktickém pouzdru, které slouží i jako nabíjecí stanice. Sluchátka stačí do pouzdra vložit a začnou se nabíjet. Nabíjecí krabička pro sluchátka má zabudovanou 320mAh baterii, která dokáže sluchátka nabít zhruba 4x. Nabíjecí pouzdro nabijete do plna za zhruba půl hodiny.
Bezdrátové připojení prostřednictvím Bluetooth 5.0 je stabilní a přináší dosah až 10 metrů. Se sluchátky tak můžete bez problémů chodit po celém bytě, ať už máte telefon kdekoliv. Sluchátka mohou hrát kolem 3 hodin. Nabijete je ale pomocí pouzdra velmi rychle a to za zhruba 35 minut.
Integrovaný zvukový čip zařídí, že poslouchat lze i z jednoho sluchátka. Využijete ho tak jako handsfree do auta, nebo třeba pro telefonování. Jakmile si nasadíte druhé sluchátko, automaticky se spojí a zvuk se začne přehrávat v obou zároveň.

BluetoothV5.0

Dosah: až 10m

Play time: cca 3h

Standby time : cca 80h

Charging box USB charging: 30min

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.