150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

SAMSUNG GALAXY S10E

Příslušenství pro Samsung Galaxy S10e čítá spoustu produktů, které se perfektně hodí pro váš telefon. A vybere si opravdu každý. Pouzdra a kryty pro Samsung Galaxy S10e jsou nejpopulárnějším artikelm, protože je hodně důležité telefon správně ochránit a zamezit pádům nebo škrábancům. Ochranná a tvrzená skla na Galaxy S10e zvládnou výborně ochránit obrazovku zařízení a přežije tak i menší pády. Vybírat můžete i další příslušenství jako jsou nabíjecí kabely, gadgety pro Galaxy nebo i doplňky do auta pro Samsung. Velmi populární jsou i hudební zařízení jako reproduktory nebo bezdrátová sluchátka.
Samsung Galaxy S10e příslušenství dokáže vylepšit telefon i po designové stránce. Má tedy nejen ochrannou funkci, ale i tu vzhledovou. Pouzdra na Samsung Galaxy S10e jsou toho pak jasným důkazem.
Ochranná a tvrzená skla na Galaxy S10e se hodí vždy a to hlavně pro ty, kteří nechtějí platit spoustu peněz za výměnu rozbitého displeje. A přitom stačí investovat pár set korun a nemusíte rozbitou obrazovku řešit.
Samsung Galaxy S10e hudbu zbožňuje, stejně jako velká část populace. K lepšímu zvuku budete potřebovat bluetooth sluchátka nebo bezdrátové reproduktory. Nemusíte už brát do ruky telefon v autě, stačí ho připojit k handsfree sluchátku nebo bluetooth adaptéru, který propojí telefon k audiosystému auta.
USB-C kabel pro Samsung Galaxy S10e rychle telefon nabije i propojí s ostatním příslušenstvím. Lepším způsobem ale může být bezdrátové nabíjení a stačí si jen dokoupit bezdrátovou nabíječku s podporou standardu Qi. Na cestování je vhodná volba powerbanka, která dokáže nabít telefon pomocí kabelu a už i bezdrátově.
Gadgety pro Samsung Galaxy S10e se silně rozmáhají a protože telefon podporuje Wi-Fi připojení, Bluetooth, NFC nebo GPS, tak ho propojíte s GPS trackery, chytrou domácností nebo i s ručními stabilizátory pro lepší fotografie.
Na fotografování se Samsungem Galaxy S10e a natáčení videa využijete selfie tyč. Tou pořídíte skvělé fotografie přední kamerou a uvolní se vám ruce.
Samsung Galaxy S10e sport rozhodně může. Proto zvládne změřit vaše sportovní výkony a po napojení na chytré hodinky, osobní váhy nebo fitness náramky se z této dvojice stane váš osobní kouč.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 4 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.