Taška pro MacBook - Moshi, Urbana Beige

Kód: 99MO078742
ZdarmaZdarma 3 999 Kč
99MO0787421
3 999 Kč 2 899 Kč
Vyprodáno

Carry your mobile essentials in style and comfort with Moshi's Urbana briefcase. Despite its ultra-slim profile, Urbana boasts a spacious interior large enough to fit up to a 15" laptop plus an iPad with room to spare for books, folders, and other documents. A padded ViscoStrap™ provides hours of flexible comfort to help alleviate shoulder strain throughout the day.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Carry your mobile essentials in style and comfort with Moshi's Urbana briefcase. Despite its ultra-slim profile, Urbana boasts a spacious interior large enough to fit up to a 15" laptop plus an iPad with room to spare for books, folders, and other documents. A padded ViscoStrap™ provides hours of flexible comfort to help alleviate shoulder strain throughout the day. Keep accessories such as pens, chargers, smartphones and cables neatly organized in the bag's numerous exterior and interior pockets. Urbana also features a water-resistant coating to safeguard your valuables from unpredictable weather. Crafted from lightweight and durable materials, Urbana's smart functionality represents the cornerstones of our design philosophy. If you're looking for a slim and stylish bag to complement your lifestyle, the choice has never been easier.

Size: 42 x 10 x 29 cm

Weight: 857 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.