Velký výprodej

Ochranná fólie invisibleSHIELD HDX pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus - displej

ZGIPPHXS-F00
 • 699 Kč 300 Kč (–43 %)
 • (1 ks) Skladem - hned k odeslání
399 Kč
Kategorie: Příslušenství pro Apple iPhone 6 Plus / 6S Plus
Záruka: 2 roky
 
 

Na prodejně Vám fólii ZDARMA nalepíme.

Patentovaná neviditelná ochrana pro Váš telefon iPhone Pro - display HD / Extreme - pro čistý obraz a snadnější instalaci. V ceně je zahrnuta doživotní garance výměny po dobu životnosti Vašeho telefonu iPhone 6 Plus / 6s Plus.

 • Patentovaná armádní technologie vyvinutá speciálně na  ve variantě pro displej.
 • Unikátní materiál se samoléčivou schopností.
 • V ceně je zahrnuta doživotní garance výměny po dobu životnosti Vašeho .
 • invisibleSHIELD HD je chráněn patenty US 7,389,869; US 7,784,610.

Popis invisibleSHIELDu HD

Perfektní obraz

Po obrovském úspěchu invisibleSHIELD Original byla speciálně pro zařízení, která mají displej s vysokým rozlišením, vyvinuta varianta invisibleSHIELD HD. invisibleSHIELD HD je výjimečně průzračný, neuvěřitelně tenký a prakticky nezničitelný. Varianta HD přináší dokonale čistý, sklu podobný povrch, který zvýrazňuje ostrost obrazu a věrné barvy bez jakéhokoliv zkreslení. Pevnější složení fólie zaručuje výrazně jednodušší instalaci oproti verzi Original. invisibleSHIELD HD je perfektní volbou pro ochranu Vašeho zařízení s HD displejem.

invisibleSHIELD HD chrání zařízení a díky úžasné průzračnosti zvýrazňuje ostrost obrazu a zářivost barev. Ochrana Vašeho zařízení ještě nikdy nebyla tak dokonale průzračná.

Žádné škrábance

Precizně tvarovaná fólie invisibleSHIELD HD přilne přesně k Vašemu  a zajistí nejlepší možnou a robustní ochranu. InvisibleSHIELD HD byl vyvinut původně pro ochranu armádních technologií, speciálně k ochraně drahých vysokorychlostních vrtulí helikoptér proti prachu, špíně a kamínkům.
Nyní můžete tu stejnou účinnou technologii používat i Vy k ochraně Vašeho . invisibleSHIELD HD je tak silný a odolný, že si můžeme dovolit nabízet doživotní garanci výměny za nový. V případě, že bude fólie přece jen poškozená a poškrábaná, vyměníme Vám ji po dobu životnosti Vašeho . A pokud budete někdy potřebovat odstranit Váš invisibleSHIELD HD, není problém: přístroj zůstane beze zbytků fólie, lepidla a bez poškození - dokonale v pořádku

Nano-Memory technologie

Originální fólie invisibleSHIELD HD funguje na principu Nano-Memory technologie viditelné jako velmi subtilní struktura na povrchu fólie. Tento perfektní prvek nabízí těchto pět hlavních benefitů:  

 • Trvanlivost - samoléčivá schopnost se vyznačuje neuvěřitelnou odolností proti škrábancům a poškozením a významně prodlužuje životnost Vašeho přístroje.
 • Pokrytí - díky maximální schopnosti přilnutí a flexibility je možné, aby invisibleSHIELD HD pokryl všechny rohy a zakřivení přístrojů lépe než napodobeniny invisibleSHIELDu HD.
 • Jednoduchá instalace - lepší přilnutí a měkkost fólie navíc zjednodušuje aplikaci na zařízení.
 • Ochrana proti pádu - lepší povrchové vlastnosti fólie zajišťují lepší ochranu drahých zařízení proti pádu, vyklouznutí z ruky a spadnutí z kluzkých povrchů.
 • Redukce odlesků - invisibleSHIELD HD na Vašem zařízení vytvoří takřka neviditelný povrch (0,2 mm), a tím pomáhá redukovat odlesky a snižuje viditelnost otisků prstů, přičemž ovšem zachovává maximální průhlednost.

Související pojmy: fólie pro iPhone 6 plus, fólie pro iPhone 6s plus, fólie, iphone 6 plus

Recenze


Recenze


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.