Pouzdro s funkcí bezdrátového nabíjení pro sluchátka AirPods - HOCO, CW18 Wireless Charging Box

Kód: 6957531094470
799 Kč 599 Kč
Vyprodáno
  • stylové a účelové pouzdro
  • pouzdro umožňuje nabíjení prostřednictvím bezdrátových nabíječek

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • s tylové a účelové pouzdro
  • pouzdro umožňuje nabíjení prostřednictvím bezdrátových nabíječek

  

Pouzdro pro AirPods s bezdrátovým nabíjením HOCO CW18 zajistí ochranu pro sluchátka a přidá funkci 1. generaci, která bezdrátové nabíjení sama o sobě nepodporuje.

Pouzdro pro AirPods od značky HOCO vypadá na první pohled skoro stejně jako originální AirPods pouzdro. Je o něco větší, aby se do něj sluchátka vešla, ale přesto váží jen 30 gramů. Je vyrobeno z odolného plastu, který vydrží i pády. AirPods i s originálním pouzdrem vložíte dovnitř a tam se zasune do lightning konektoru.

Bezdrátové nabíjení probíhá prostřednictvím standardu Qi, takže můžete využít obyčejné bezdrátové nabíječky. Při nabíjení se rozsvítí signalizační LED dioda a když je kapacita baterie na 100 %, bude svítit zeleně.

Pouzdro pro AirPods je stylové a i funkční. Nijak vás neomezuje v používání sluchátek a vyndat je můžete stejně jako obvykle. Odklopíte víko a hned začnete používat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství pro AirPods
Záruka: 2 roky
Barva: White
Určeno pro: AirPods

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.