Ochranný kryt pro iPhone 7 / 8 - Ringke, Onyx Black

Kód: 8809478829975
409 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Precision-cut dark purple TPU profile improves the slim and streamlined appearance with a tough outer flexible protective layer closely contouring each edge and curve of your device. Specialized built-in QuikCatch lanyard hole design allows to attach accessories like wrist straps to secure your phone against accidental drops.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Precision-cut dark purple TPU profile improves the slim and streamlined appearance with a tough outer flexible protective layer closely contouring each edge and curve of your device. Specialized built-in QuikCatch lanyard hole design allows to attach accessories like wrist straps to secure your phone against accidental drops.
  • Slim, lightweight case provides Advanced Shock Absorption protection against drops, bumps, scratches, nicks, and shock.
  • Tailored and precise bottom cutouts allow for easy access to buttons and ports with comfort grip for full functionality with slim yet durable protection.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.