Ochranný kryt pro iPhone 7 / 8 / SE (2020) - Ringke, Fusion Clear

Kód: 8809478829647
459 Kč
Vyprodáno

Dual layer PC panel and premium TPU easy grip in the highest quality clear case outfitted with laser precise clean bumper in your choice of accent color. Available in multiple color bumper finish styles to show off your unique style and passion for trend.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Dual layer PC panel and premium TPU easy grip in the highest quality clear case outfitted with laser precise clean bumper in your choice of accent color. Available in multiple color bumper finish styles to show off your unique style and passion for trend.
  • Crystal clear protection with advanced 2X tough coating enhances original look with minimal bulk. Dual active coverage includes inner corner cushions to protect from drops while offering ultimate slimness. Ringke FUSION offers MIL-STD 810G - 516.6 Certified Military Grade Drop Protection in a slim and sleek profile.
  • Slim transparent TPU bumper with Active Touch Technology allows easy and natural access to all vital ports and buttons. Soft flexible premium edges cover all four corners with guards and tapered lips to lift off flat surfaces for raised bezel protection against daily use scratches.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.