Ochranný kryt pro iPhone 7 / 8 - FLAVR, DIAMOND RINGS

Kód: 26553
VÝPRODEJ
Značka: FLAVR
599 Kč
26553n 1
599 Kč 99 Kč
Vyprodáno

Co je lepší než diamanty a prsteny? Diamantové prsteny! Ted' si můžete dát na telefon tyto hezké šperky!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je lepší než diamanty a prsteny? Diamantové prsteny! Ted' si můžete dát na telefon tyto hezké šperky!

    • Rychlé a snadné nasazení!
    • Superfunkční kryt chrání Váš telefon před poškozením.
    • Průhledný kryt zachovává původní design telefonu.

Související pojmy: luxusní kryt na iphone 7, luxusní pouzdro na iphone 7, luxusní obal na iphone 7, kryt na iphone 7, obal na iphone 7, pouzdro na iphone 7, kryt, pouzdro, obal, iphone 7, luxusní kryt na iphone 8, luxusní pouzdro na iphone 8, luxusní obal na iphone 8, kryt na iphone 8, obal na iphone 8, pouzdro na iphone 8, iphone 8

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.