150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)
VÝPRODEJ

Voděodolné pouzdro pro iPhone 7 PLUS - Dog&Bone, Wetsuit Impact Orange

Vysoce odolné pouzdro Dog & Bone Wetsuit Impact pro Apple iPhone 7 Plus proti otřesu, vodě či prachu.

  • 2 540 Kč 1 941 Kč –76 %
  • Vyprodáno
599 Kč
Kategorie: Odolná pouzdra pro Apple iPhone 7 Plus / 8 Pluskryty guma iPhone 7 Plus Black, kryty guma iPhone 7 Plus Orange, Zobrazit další kategoriekryty plast iPhone 7 Plus Black, odolná pouzdra guma iPhone 7 Plus Black, odolná pouzdra guma iPhone 7 Plus Orange, odolná pouzdra plast iPhone 7 Plus Black, voděodolná pouzdra guma iPhone 7 Plus Black, voděodolná pouzdra plast iPhone 7 Plus Black
Záruka: 2 roky
Barva: Black, Orange
Materiál: guma, plast
Určeno pro: iPhone 7 Plus
Položka byla vyprodána...
 

Vysoce odolné pouzdro Dog & Bone Wetsuit Impact pro Apple iPhone 7 Plus proti otřesu, vodě či prachu.

Toto pouzdro nelze kombinovat s ochrannou fólií či sklem, jelikož ochrannou vrstvu displeje už pouzdro obsahuje.

1

Vždy připraven

Pevnévoděodolné a přesto uživatelsky příjemné pouzdro vždy připravené k okamžitému použití.

Život je plný aktivit. Pracujete, hrajete si, jíte a pijete. Ať už děláte cokoliv, voda je součástí vašeho každodenního života. Bylo by mnohem jednodušší, kdyby váš smartphone mohl být vašim společníkem v klidných i náročných situacích, na suchu i v mokru, aniž byste se o něho museli bát.

Odolné pouzdro Wetsuit Impact pro Apple iPhone je vodě-, otřesu-prachu- sněhu-odolné pouzdro. Můžete střídat aktivity během dne, jak chcete. Na zemi i ve vodě a přitom nemusíte mít starost o smartphone, který je perfektně chráněný.

Navíc je toto voděodolné a robustní pouzdro obrovský kus před všemi ostatními. Wetsuit Impact je robustnípevné a přitom tenké a stylové pouzdro s plným přístupem ke všem vstupům a ovládacím prvkůma má také přelomový design, který tu ještě nebyl.

Užívejte si dvojitou ochrannou vrstvu pro snížení rizika poškození Apple iPhone.

2

Mimořádně účinný

Součástí je temperované sklo nejvyššího standardu (stupeň tvrdosti 9H) se speciální povrchovou úpravou proti otiskům prstů a poškrábání.

3

Odolné a přitom tenké

Víme, že chcete mít telefon chráněný, ale zároveň požadujete, aby skvěle vypadal. Dva v jednom – stylové a přitom tenké pouzdro, takový je Dog & Bone Wetsuit Impact.

4

Dokonalost sama!

Mezi pouzdry pro Apple iPhone bude Wetsuit Impact zaručeně vyčnívat, a to díky barevnému pogumovanému žebrování. Nejen, že dobře vypadá, zároveň to v sobě ukrývá i další ochrannou vrstvu, která zamezí škodám při pádech. Zároveň skvěle padne do ruky.

5

Zvuk a obraz v nejvyšší kvalitě

Odborné časopisy jsou již pouzdra Wetsuit Impact plné. Nyní máte možnost zkusit je sami. Hudba z vašeho smartphonu bude čistá a nezkreslená díky kvalitnímu zpracování, stejně tak jako obraz na displeji díky antireflexní vrstvě temperovaného skla.

6

Všechna tlačítka přístupná

S pouzdrem máte všechna tlačítka a výstupy neustále po ruce. Pokud některý z výstupů nebudete využívat, stačí ho zaslepit, aby se do něj nedostal prach nebo voda. Funkční snímač otisků prstů je samozřejmostí.

7

Ochrana za každého počasí

Klidně zmokněte

Splněním normy IP68 neexistuje lepší pouzdro chránící proti vodě. Díky pevné a robustní konstrukci lze potopit telefon na půl hodiny do hloubky až 2 m. Vezměte si s sebou telefon do bazénuna plážna rybynebo klidně do vany. Každý jednotlivý kus pouzdra byl testován, aby vydržel náročné podmínky, takže už nemusíte vyčleňovat telefon z každodenních aktivit.

Zašpiňte se

Pro odolné pouzdro Wetsuit Impact pro Apple iPhone není problém pracovní prostředí továrenotevřené kempovací plochyzahrady a podobná prostředí. Váš přístroj je vždy chráněn proti špíněprachu i písku.

Vzhůru na sjezdovku

S pevným pouzdrem Wetsuit Impact pro Apple iPhone není sníh ani led překážkou, zimní radovánky s telefonem jsou nyní bez starostí.

Jednou jste dole, jednou nahoře

Známe to všichni, aktivní život přináší neočekávané situace. Pád mobilního telefonu ze stoluvypadnutí z kapsy při sedání. Běžné situace, které mohou nastat, ani nevíte jak. Proto má Wetsuit Impact robustní, ale přitom tenké tělo s trojitou ochrannou vrstvou, která splňuje standard americké armády.

Video


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.