Stojan pro MacBook - Griffin, Elevator Space Grey

Kód: GC42029
1 349 Kč
Skladem - hned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
14.7.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lift your laptop to a comfortable viewing height and reclaim your desktop.

Elevator's sturdy brushed aluminum and minimal design go great with any desk decor.

Elevator conforms to health and safety standards, making your laptop safer andmore comfortable to use all day long. Healthycomputing.com, the premier source for office ergonomics, recommends positioning the top of your screen level with your eyes and sitting at least an arm's length from the screen. Both of these key ergonomic standards are made possible using Elevator with an external keyboard.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.