150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone SE

LCD displeje pro iPhone SE jde koupit i v neoriginálním provedení. Jen je vždy důležité si ověřit, odkud displej pochází. Když se rozbije obrazovka na telefonu, je to vždy nepříjemná záležitost a smutný pohled. U staršího Apple telefonu se navíc může jednat o nákladnou investici a výměna displeje v servisu už se nemusí vyplatit.
LCD displej pro iPhone SE je hlavním ovládacím i zobrazovacím prvkem. Tvoří jej krycí sklo a dotyková deska. Výměny se nemusíte bát ani v domácích podmínkách. Na internetu naleznete spoustu návodů a videí, díky kterým zvládnete vložit nový displej iPhonu za krátkou dobu.
Krycí sklo na iPhonu chrání dotykovou desku pod ním a brání většímu poškození při pádech a střetech s tvrdými nebo ostrými předměty. Když si budete vybírat tuto komponentu, ověřte si, zda máte správnou barevnou variantu. Prodává se v černé i bílé.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.