150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 8

LCD displeje pro iPhone 8 koupíte i v neoriginálním provedení. Je to výhodné pro všechny, kteří chtějí ušetřit a nebojí se pustit do výměny sami. Oproti autorizovanému servisu ušetříte spoustu peněz a díky naší záruce ani nic neriskujete.
LCD displej pro iPhone 8 je nejdůležitější součást telefonu. Pod krycím sklem se nalézá dotyková vrstva, která je připojena k základní desce kabelem. Stará se o přenos vašich dotyků a zajišťuje komunikaci s telefonem. Na první pohled se může zdát, že výměna je záležitostí určenou jen specializovaným technikům. Opak je ale pravdou a díky mnoha návodům a videí na internetu mžete provést výměnu sami doma krok za krokem. Pro každý jednotlivý model Apple telefonu existuje detailní popis výměny.
Krycí sklo na iPhone 8 je před dotykovou vrstvou a má kromě estetické funkce i tu ochranou. Poškrábání nebo popraskání potká nejdřív toto sklo. Když budete pořizovat nové, dbejte i na výběr správné barvy. Bude buď bílé nebo černé, stejně jako v případě přední části iPhonu 8.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.