150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 7 Plus

LCD displeje pro iPhone 7 Plus jsou ve velkém množství v autorizovaných Apple servisech. Každý den se jich spousta vymění a telefon už nehyzdí popraskaný displej. Výměna ale bývá nákladná a starší telefon už se leckdy nevyplatí ani opravovat. Proto je lepší si koupit LCD displej a provést si výměnu sám v pohodlí domova. U nás máte navíc jistotu záruky, takže nemůžete prodělat.
LCD displej pro iPhone 7 Plus je nedílnou součástí telefonu a jedná se i o jeho nejdůležitější část. Má zásadní vliv na ovládání telefonu a zobrazení všech informací na obrazovce. Připojuje se k základní desce a i když se na první pohled může zdát složití provést výměnu, zvládne to opravdu každý. Na internetu je k dohledání spousta návodů a videí pro jednotlivé konkrétní modely.
Krycí sklo pro iPhone 7 Plus je hned na vrchu a zastává i ochrannou funkci. Po pádu nebo střetu s ostrým předmětem tak bude poškozeno prvně vždy toto sklo. K dispozici je ve dvou barvách, protože i iPhone 7 Plus se nabízí v černé a bílé barvě.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.