150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 6s

LCD displeje pro iPhone 6S jsou k dispozici v autorizovaných servisech, kde vám také provedou výměnu. Když je displej prasklý nebo rozbitý, nedá se nic dělat. Existuje ale i možnost, že si opravu provedete sami. Není to nic složitého, ušetříte a s námi máte jistotu záruky. Nemůžete tak prodělat. Není nic horšího, než se stále koukat na popraskanou obrazovku telefonu.
LCD displej pro iPhone 6S zastává důležitou funkci a zobrazuje všechny informace. Díky dotykové vrstvě má i zásadní vliv na ovládání celého zařízení. Výměna celého systému obrazovky není kupodivu složitým úkonem a zvládne ji každý. Stačí si najít na internetu návody a videa, podle kterých to zvládnete. Pro každý konkrétní model existuje detailní návod.
Krycí sklo pro iPhone 6S je před dotykovou vrstvou a chrání ji. Jedná se o první část, která přijde do střetu s ostrým předmětem nebo při pádu. K dostání je ve dvou barevných provedeních, protože i iPhone 6S je ve předu buď černý nebo bílý. Dejte si tak pozor už při výběru.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.