150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 6s Plus

LCD displeje pro iPhone 6S Plus můžete pořídit v originálním provedení, ale jsou i levnější neoriginální alternativy. V případě rozbití displeje Apple telefonu nemusíte navštívit autorizovaný servis, který opraví starší telefon za vysokou cenu. Výměnu zvládnete sami doma, stačí si jen vybrat správný displej a také správnou barvu.
LCD displej pro iPhone 6S Plus je velkou obrazovkou, která je zodpovědná za zobrazení všech informací a také z velké části ovládání telefonu. Dotyková plocha umístěná pod krycím sklem se připojuje kabelem k základní desce. To nemusí provádět vyškolený technik, ale zvládnete to z pohodlí domova. Jen si najděte dobrý návod nebo video na internetu. Jsou k dispozici pro všechny modely iPhonů.
Krycí sklo pro iPhone 6S Plus pak chrání dotykovou plochu a má na starosti čelit všem případným nárazům a střetům. Když budete takové krycí sklo s displejem vybírat, ověřte si, jakou má barvu. Tak jako u iPhonů, i krycí sklo se vyrábí v černé a bílé barvě.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.