150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 6

LCD displeje pro iPhone 6 jsou k dostání i v neoriginálním provedení. Jejich výhodou je nižší cena, ale zároveň je zachována záruka, takže nemůžete prodělat. U starších telefonů se moc nevyplatí nákladné opravy a když se na obrazovce iPhonu objeví ošklivá prasklina, můžete si displej vyměnit sami doma.
LCD displej pro iPhone 6 je naprosto zásadní pro ovládání telefonu. Pod krycím sklem se nalézá dotyková deska. Dotyková část je připojena k základní desce telefonu a dokáže přijímat vaše povely. Zapojení a upevnění celého systému obrazovky zvládne každý. Stačí se podívat na internetu a vyhledat návody a videa. Jsou zpracována pro každý konkrétní model.
Krycí sklo pro iPhone 6 je nad samotnou dotykovou deskou a je to hlavní nárazník pro všechny pády a střety. Při výběru jen dbejte na barevnou variantu. Jsou totiž odlišené černou a bílou barvou.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.