150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 6 Plus

LCD displeje pro iPhone 6 Plus pořídíte v neoriginálním i originálním provedení. V případě výměny displeje v autorizovaném servisu zaplatíte vysokou částku a u staršího telefonu se to nemusí vyplatit. Zkuste si koupit displej sami a vyměnit si ho doma. Pohled na poškrábaný nebo prasklý displej iPhonu není veselý.
LCD displej pro iPhone 6 Plus tvoří zásadní část telefonu. Je uložen pod krycím sklem a vnímá vaše dotyky. Výměna obrazovky iPhonu 6 Plus není složitá a nemusíte ji svěřit do rukou autorizovaného technika. Podle dostupných návodů a videí na internetu zvládnete výměnu sami v domácím prostředí.
Krycí sklo pro iPhone 6 Plus pak chrání LCD displej a musí vstřebávat všechny pády, střety a škrábance. Při výběru nového si dejte pozor na barevnou variantu. Tak, jako se prodával iPhone 6 Plus v různých barvách, i krycí sklo je nabízen v černé a bílé verzi.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.