150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 5s

LCD displeje pro iPhone 5S můžete pořídit v originálním i neoriginálním provedení. V případě výměny v autorizovaném servisu si ale řádně připlatíte. Pohled na rozbitý displej telefonu ale není příjemnou záležitostí a u staršího telefonu je oprava většinou zbytečnou investicí.
Výměna displeje iPhone 5S není určena jenom specializovaným technikům. I v domácích podmínkách výměnu zvládnete. Stačí se podívat na internet a využít některý ze spousty návodů. Jsou určené i pro konkrétní modely Apple telefonů.
Krycí sklo a dotyková deska jsou dvě různé součásti a je dobré si před koupí ověřit, co přesně si objednáváme. Dotyková deska pro iPhone 5S přesně sedí a ukrývá se za krycím sklem. To lze pořídit v bílé nebo černé variantě.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.