150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

LCD displeje pro iPhone 5

LCD displej pro iPhone 5 je nejzranitelnější část telefonu. Když se rozbije, není na iPhone hezký pohled. V případě staršího telefonu se tak nemusí oprava displeje vyplatit a koupě zcela nového iPhonu je velkou investicí. Řešením může být pořízení kvalitního displeje, který si sami vyměníte.
Výměna displeje v iPhonu není složitá. Na internetu naleznete spousta návodů pro konkrétní modely Apple telefonů. K výměně už jen potřebujete samotný displej. Je dobré se u produktu přesvědčit, zda se jedná o displej i dotykovou desku.
Dotyková deska pro iPhone zajišťuje reakce na vaše dotyky. Je to stěžejní část telefonu, která je zodpovědná za jeho ovládání. bez správného fungování s telefonem nic neuděláte.
LCD displej pro iPhone 5 má přesné velikosti, aby do telefonu padl. Pozor si jen musíte dát na barvu předního skla, které v případě iPhonu 5 je černé a bílé.
Nebojte se neoriginálních dílů pro iPhone. V případě záruky, kterou poskytujeme na všechny námi nabízené produkty máte jistotu, že neproděláte.

 

Nejprodávanější

  • Řadit dle:
  • 2 položek celkem

Stránka 1/1

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.