Kamery do auta

Nejprodávanější

Bezpečnostní kamera do auta - Xiaomi, 70Mai Mi DashCam
ZdarmaZdarma
Bezpečnostní kamera do auta - Xiaomi, 70Mai Mi DashCam
Doprava zdarma
Skladem - hned k odeslání (1)
6971669782115
 
1 999 Kč
1 položek celkem
Bezpečnostní kamera do auta - Xiaomi, 70Mai Mi DashCam
ZdarmaZdarma
1 999 Kč
6971669782115

Kamery do auta umožňují nahrávat dění před autem a slouží poté případně jako důkaz o nehodě nebo situaci, která se při jízdě stala. Mohou se připojovat do USB adaptéru v autě, přímo do USB nebo mají v sobě integrovanou baterii a nikde nemusí při jízdě překážet kabely. Autokamera dokáže zachytit i zvuk, zaznamenat trasu pomocí GPS a zaznamenávají data na vloženou paměťovou kartu.
Kamera do auta nebo také dashcam má několik parametrů, které je dobré sledovat. Tím prvním, na který nejspíše budete koukat, je rozlišení záznamu. Je dobré, aby bylo co nejvyšší a standardem je v této chvíli Full HD rozlišení, tedy 1080p. Z nahrávky pak lze přečíst SPZ auta, identifikovat osoby a udrží dostatečné detaily i na větší vzdálenost. Vhodný je také světelný objektiv, který vytvoří dobře osvětlené záběry i za horšího osvětlení. Hodí se i široký úhel záběru, který pojme co nejširší scénu. Minimum by mělo být 120 stupňů, lze ale dohledat i autokamery s úhlem i kolem 160 stupňů.
Dashcam ukládá záběry do interní paměti nebo na vloženou paměťovou kartu. Ta je i nejlepší možnou variantou, protože lze pořídit dostatečně velkou, která pojme hodiny záznamů. Často se jedná o malé microSD karty. Pro dostatečné úložiště doporučujeme kapacitu alespoň 16 GB, ale často lze do kamery vložit mnohonásobně větší kapacitu. Výrobce uvádí i minimální rychlost záznamu na kartu, protože video s vyšším rozlišením potřebuje dostatečnou rychlost.
Autokamera dokáže zaznamenávat kromě video často i zvuk. Všechna tato data pak uloží na paměťovou kartu a tu po vložení do počítače snadno přečtete. Některé kamery ale mají i zabudovanou Wi-Fi, takže ji jen bezdrátově propojíte s počítačem nebo telefonem a hned uvidíte nahrávky.

Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.