Auto-nabíječka s kabelem Lightning pro iPhone a iPad - Griffin, PowerJolt SE 12W

Kód: GC39939-2
649 Kč
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro ty, kdo hledají bezpečné a spolehlivé řešení pro nabíjení v automobilu je tady velice kvalitní a stylová autonabíječka Griffin pro iPhone a iPad. Je Ideální pro dobíjení zařízení Apple ze zapalovače osobních a nákladních automobilů.

  • Výkon 2,4 A ( 12W) plně dostačuje pro rychlé a bezpečné nabíjení iPadu a iPhone.
  • Odpružený lighning kabel o délce 90cm.
  • CERTIFIKOVÁNO MADE FOR IPHONE 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.