150.000+ vyřízených objednávek. 30.000+ kusů zboží skladem. 92m prodejní plochy v centru Prahy. Děkujeme, že jste s námi :)

Hoverboardy

Hoverboard, gyroboard, dvoukolka nebo kolonožka je speciální vozítko pro pohodlnou přepravu na menší vzdálenost. Ovládání je velmi jednoduché a provádí se pouhým nakláněním těžiště těla. S hoverboardem můžete jet dopředu, zatáčet nebo i couvat.

Kolonožka je ideálním dopravním prostředkem do práce nebo do školy. Před koupí si zjistěte, jaký je dojezd konkrétního modelu. Zpravidla bývá kolem 10 kilometrů. Po vybití lze snadno nabít z elektrické sítě a doba nabíjení se pohybuje od dvou hodin a dále.

Hoverboard dokáže vyvinout rychlost i přes 10 km/h, takže dokážete držet krok s běžci a cesta vám rychle uteče. Důležitým parametrem je i nosnost dvoukolky. Většinou je u produktu hodnota vyšší než 100 kg a unese i většího muže.

Váha gyroboardu je důležitým parametrem hlavně pro chvíle, kdy dojde energie a nikde poblíž není možnost nabití. Přes 10 kilogramů se dostanete skoro u všech modelů.

 

Nejprodávanější

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.