Bezpečnostní kamery

Nejprodávanější

Chytrá bezpečnostní kamera - Xiaomi, Mi Home Security Camera 360
ZDARMAZDARMA
Chytrá bezpečnostní kamera - Xiaomi, Mi Home Security Camera 360
Skladem - hned k odeslání (1 ks)
6934177713958
 
1 390 Kč
1 položek celkem

Cena

13901391
113901391

Značky

Položek k zobrazení: 1
Chytrá bezpečnostní kamera - Xiaomi, Mi Home Security Camera 360
ZDARMAZDARMA
1 390 Kč
6934177713958

Bezpečnostní kamery jsou důležitým doplňkem pro ochranu majetku. Díky kameře můžete mít svůj domov nebo kancelář stále pod dohledem a chytré funkce vás upozorní na neobvyklý pohyb, snímají obraz i za tmy a aplikace v telefonu nabídne velmi pohodlné ovládání i mimo váš domov.
Domácí kamera se upevňuje na dům nebo rovnou dovnitř před vstupní dveře. Snímat tedy může pohyb před vchodem, ale také v bezprostřední blízkosti dveří. Důležitým parametrem při výběru je rozlišení obrazu. To by mělo být alespoň v FullHD rozlišení, tedy 1080p. Z tak kvalitní nahrávky už rozpoznáte osoby nebo předměty v dálce. Určitě volte variantu s nočním viděním. Infračervené světlo osvítí okolí před objektivem kamery a umožní ji vidět i za úplné tmy. Zloději a další nenechavci tak neuniknou ani v noci. Neměli byste zapomínat ani na pozorovací úhel, který by měl být co nejširší, aby zabral co nejvíce okolí.
Wi-Fi kamera na doma nebo do kanceláře dává výhodu bezdrátového propojení s domácí sítí. Není tak nutné tahat nikde kabely a zejména při uchycení venku na budově, je šikovné, že signál lze vést bezdrátově. Pomocí Wi-Fi se kamera připojí přímo na domácí síť a pak lze obraz i zvuk z ní přijímat skrz aplikaci mobilního telefonu. V té nastavíte i další chytré funkce. Často se setkáte s možností detekce pohybu. V tom případě můžete být upozornění notifikací.
IP kamera ukládá nahrávky přímo do interní paměti, na paměťovou kartu nebo třeba na cloud. Záleží na jednotlivých typech kamer. Některé nemusí záznam v základním nastavení podporovat a je pouze na uživateli, zda bude chtít některou aktivitu nahrávat nebo mu stačí přímý přenos obrazu a zvuku.