Bezdrátová rychlá nabíječka pro iPhone - Satechi, Aluminum Wireless Charger V2 Silver

Kód: ST-IWCBS
ZdarmaZdarma
ST IWCBS
1 299 Kč
Skladem - hned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
7.8.2020

Bezdrátová rychlá nabíječka pro iPhone Satechi nabízí rychlé a bezpečné nabíjení společně s nejnovějším typem připojení USB-C a certifikací Qi, která zaručuje maximální kompatibilitu.
Bezdrátová nabíječka pro iPhone nabízí rychlé 10W nabíjení s certifikací Qi. Ta zaručuje, že všechny moderní telefony s funkcí bezdrátového nabíjení budou podporovány.

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • pro správnou funkci rychlého nabíjení je nutné použít QC 2.0/3.0 napájecí adaptér

Bezdrátová rychlá nabíječka pro iPhone Satechi nabízí rychlé a bezpečné nabíjení společně s nejnovějším typem připojení USB-C a certifikací Qi, která zaručuje maximální kompatibilitu.
Bezdrátová nabíječka pro iPhone nabízí rychlé 10W nabíjení s certifikací Qi. Ta zaručuje, že všechny moderní telefony s funkcí bezdrátového nabíjení budou podporovány. V případě Apple telefonů se jedná o iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone Xs, iPhone Xs Max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro a iPhone 11 Pro Max. Pro využití rychlého nabíjení je nutné použít adaptér s podporou QC 2.0, 3.0 nebo USB-C Power Delivery. Adaptér se prodává samostatně.
Bezdrátové nabíjení iPhone nijak nezničí a nabíječka používá pokročilou ochranu pro detekci přehřátí a cizích objektů. Nabíjené zařízení je tak vždy nejprve rozeznáno a pak hlídáno po celou dobu nabíjení.
Hliníková nabíjecí podložka má vepředu signalizační LED diodu, která zeleným světlem oznamuje standardní rychlost nabíjení výkonem 5 W a modrým pak rychlé nabíjení 7,5 W nebo 10 W. Na druhém konci je k dispozici USB-C konektor, do kterého zasunete USB-C kabel a druhý konec dáte do nabíjecího adaptéru. Po zapojení do USB počítače nemusí fungovat.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Máte své jablíčko rád a nechcete riskovat, že se rozbije při pádu nebo jen poškodí při běžném používání? Toto riziko lze efektivně minimalizovat. Stačí si zakoupit jeden z našich krytů na iPhone nebo obalů na iPad. Nabízíme kvalitní obaly na iPhone různých druhů, barev i materiálů, vybere si tedy opravdu každý. Máme i širokou nabídku krytů na iPad a iPad mini, díky kterým se už nikdy nestane, že by se váš přístroj poškodil. Navíc již dávno neplatí, že kryt musí kazit vzhled telefonu. Naše kryty na iPhone a obaly na iPad nabízí kromě kvalitní ochrany přístroje jako takového i perfektní design a můžete si tedy vybrat takový obal na iPhone nebo iPad, který vám bude vyhovovat nejvíce.
Všechny názvy a firemní označení firmy Apple jsou chráněny jejich autorskými právy a na našich stránkách jsou použity z čistě informačních důvodů.